دانلود Clubhouse Record v2.2.18 – کلاب هاوس با قابلیت ضبط صدا برای اندروید

دانلود Clubhouse Record v2.2.18 – کلاب هاوس با قابلیت ضبط صدا برای اندروید

  • دسته بندی برنامه اندروید
  • نیاز به اینترنت دارد
  • دیتا ندارد
  • آخرین آپدیت 3 سال پیش
  • نسخه نهایی 2.2.18
  • رده بندی سنی 3+
  • ورژن اندروید 5.0+
  • بازدید 4,757 نفر

Clubhouse Record یک نسخه غیررسمی از اپلیکیشن محبوب چت صوتی این روزها یعنی کلاب هاوس برای استفاده روی سیستم عامل اندروید است.

با توجه به این که کلاب هوس یک نرم افزار منبع باز است ، به توسعه دهندگان مختلف اجازه ساخت نسخه های غیررسمی و استفاده از سرورهای خود را می دهد. از آنجا که این شبکه اجتماعی اخیراً محبوب شده و کاربران زیادی جذب کرده است ، نسخه های غیر رسمی مختلفی از آن ساخته شده که ما در پست های قبلی سعی کردیم چند نمونه از بهترین های آن ها را خدمت شما معرفی کنیم. مثلا برنامه کلاب هاوز که چندی پیش معرفی شد نیز از همین دسته نسخه های غیر رسمی (کلاینت) کلاب هوس است.

درباره کلاب هاوس بیشتر بدانیم ؟

کلاب هاوس یک شبکه اجتماعی مبتنی بر گفتگوی صوتی است . بدین ترتیب که کاربر پس از دعوت شدن توسط یکی از کاربران فعلی این شبکه ، میتواند اکانت کلاب هوس خود را با یک عکس نمایه و تنظیمات ساده بسازد و با عضو شدن در کلاب ها یا اتاق های گفتگوی صوتی که توسط مدیر آن اتاق مدیریت و جهت دهی میشود به سخنان گویندگان گوش دهد و در صورت نیاز با تکان دادن دست و اجازه گرفتن نظرات خود را نیز بصورت صوتی مطرح کند.

کلاب هوس ابتدا فقط روی سیستم عامل آیفون ارائه شد ، اما با توجه به محبوبیت بالا و جذب کاربران زیاد ، اخیرا یک نسخه رسمی کلاب هوس و چندین نسخه غیر رسمی برای پلتفرم اندروید نیز ارائه داده است. همانطور که در بالا عرض شد ما سعی کردیم کم و بیش این نرم افزارها را که با جستجو در سایت اپس گت قابل دسترسی هستند ، معرفی کنیم.

برنامه Clubhouse Record اندروید

Clubhouse Record چه ویژگی های دارد؟

این نسخه غیر رسمی Clubhouse ویژگی های نسخه رسمی نرم افزار را دارد و علاوه بر آنها ، چند قابلیت اضافی نیز دارد که مهمترین آنها امکان ضبط صدای گفتگوهای کلاب هاوس و همچنین فعال کردن حالت بی صدا است.

توجه داشته باشید که در این نسخه نیز مانند سایر برنامه های مشابه شما نیاز به دعوت شدن توسط یکی از کاربران فعلی کلاب هوس را دارید.

نرم افزار از سرورهای اصلی کلاب هوس استفاده میکند و از لحاظ کیفیت و امنیت تفاوتی با نسخه اصلی ندارد.

در کلاب هاوس میتوانید با افراد جالبی در سراسر جهان گفتگو کنید. هر زمان که دوست داشتنید ، اینترنت خود را وصل کنید ، وارد کلاب هوس ریکورد شوید و با افرادی که فالوو می کنید گپ بزنید ، یا فقط به عنوان شنونده در کلاب ها حاضر شوید و صحبت دیگران را بشنوید.

نسخه رسمی کلاب هوس را نیز میتوانید از اینجا دریافت کنید.

عکس های اپلیکشین

لینک های دانلود

گزارش خرابی لینک

گزارش خرابی لینک

3/5 - (1 امتیاز)

دیگر اپلیکشین های اجتماعی

نمایش همه

نظرات کاربران

  • در انتظار تایید ۰
  • تایید شده ۰
نظرات ارسال شده پس از تایید مدیریت نمایان خواهد شد.

تا امروز نظری ارسال شده شما اولین نفر باشید.