دانلود ShazzleChat v1.3.1 – پیام رسان فوق ایمن شزل برای اندروید

دانلود ShazzleChat v1.3.1 – پیام رسان فوق ایمن شزل برای اندروید

  • دسته بندی پیام رسان
  • نیاز به اینترنت ندارد
  • دیتا ندارد
  • آخرین آپدیت 3 سال پیش
  • بازدید 998 نفر

ShazzleChat تنها برنامه پیام رسانی در جهان است که داده های شما را هرگز دریافت نمی کند. ما به شما امکان می دهیم مستقیماً آن را ارسال کنید. این بدان معناست که ما در حال حاضر تنها برنامه پیام رسانی هستیم که به شما حریم خصوصی می دهیم.

با ShazzleChat شبکه حریم شخصی رایگان خود را ایجاد کنید.

هنگامی که حریم خصوصی برای شما و خانواده تان اهمیت دارد. وقتی می خواهید بدون هیچ نگرانی خود را بیان کنید. هنگامی که شغل شما می تواند توسط زندگی اجتماعی شما انجام شود. وقتی می خواهید بدون نظارت عمومی با دوستان و خانواده خود رسانه ها را به اشتراک بگذارید . ShazzleChat بهترین انتخاب است.

ShazzleChat شما را با مجامع یا گروه های شما متصل می کند و هرگز محتوای تحویل شده شما را ضبط نمی کند و هرگز مقدار محتویاتی را که ارائه می دهید محدود نمی کند. ما تاریخچه چت شما را ذخیره نمی کنیم ، آنها مال شما هستند ، نه مال ما.

برای شروع کار با  ShazzleChat :

1- برنامه ShazzleChat را برای Android بارگیری کنید.

2- ثبت نام کنید و شبکه حریم شخصی خود را ایجاد کنید و ایمیل تأیید پیام کوتاه را وارد کنید.

3- مهمتر از همه: از یک دوست یا یکی از اعضای خانواده دعوت کنید تا به شبکه بپیوندند! اگر این یک تماس شخصی جدید است ، دوستان و خانواده خود را از طریق “دعوت از مخاطبین” اضافه کنید. شبکه حریم شخصی شما بدون دوستان و خانواده تنهاست!

4- از شبکه حریم شخصی خود لذت ببرید.

ما همیشه به دنبال بهبود محصولات خود هستیم ، از جمله دسترسی بیشتر آنها.

Shazzle معتقد است که حریم خصوصی آزادی است. ما اطلاعات شما را ذخیره نمی کنیم زیرا اطلاعات شما را نمی بینیم یا ذخیره نمی کنیم. سیستم ما ساخته شده است تا مطمئن شویم این اتفاق نمی افتد. حریم خصوصی به معنای داشتن چیزی برای پنهان کردن نیست ، این چیزی است که باید چیزی برای حفظ آن داشته باشید.

تکنولوژی شزل چت :

ShazzleChat یک بستر غیر متمرکز را ارائه می دهد که در آن هر تلفن هوشمند به یک شبکه خصوصی کاربر تبدیل می شود. هیچ سابقه متمرکز در محتوای ارتباطات ایجاد نشده است. علاوه بر این ، خود محتوا فقط در اختیار فرستنده و گیرنده قرار دارد . Shazzle از جمع آوری داده ها ، داده کاوی و کشف اطلاعاتی که کلیه ارتباطات وب در معرض آن قرار دارد ، جلوگیری می کند. ما فرستنده و گیرنده را از طریق یک کانال رمزگذاری شده ، وصل می کنیم که در آن کاربران می توانند ارتباطات و محتوا را ارسال کنند (حتی فیلم بدون محدودیت در اندازه یا طول پرونده).

Shazzle هرگز نسخه ای از پیام را دریافت یا ذخیره نمی کند. درعوض ، کاربر کنترل کامل حریم شخصی خود را دارد ، نیازی به اعتماد به کسی غیر از گیرنده مورد نظر خود نیست و همه این ها بدون محدودیت در اندازه یا محتوای پرونده است.

این معماری حفظ حریم خصوصی است زیرا مالکیت محتوای ارتباطات فقط به فرستنده و گیرنده محدود می شود. حریم شخصی ابتدایی ترین و مهمترین آزادی ما است.

Shazzle با یک ماموریت برای بازیابی حریم خصوصی شما در ارتباطات اینترنتی شکل گرفت. هیچ کس نباید از افکار خصوصی شما اطلاع پیدا کند و هیچ کسب و کار بزرگی نباید از داده های استخراج ارتباطات شما سود ببرد.

Viber ، WhatsApp و سایر پیام رسان ها از شما می خواهند به آنها اعتماد کنید تا پیام های خود را پس از تحویل حذف کنید. لازم نیست به ما اعتماد کنید. ما هرگز پیام شما را نمی گیریم ما به شما امکان می دهیم تا به آسانی پیام خود را ایجاد کنید و با فشار دادن “ارسال” پیام خود را ارسال کنید.
• ما ارتباطات شما را ذخیره نمی کنیم زیرا هرگز آنها را دریافت نمی کنیم.
• محصولات چت و نامه ما برای استفاده رایگان هستند.

توانایی های جدید Shazzle :

تماس های صوتی ، تماس های ویدیویی ، هماهنگ سازی تماس ها و موارد دیگر
به صورت خصوصی تماس بگیرید ، هیچ کس نباید حرف شما را بشنود
با دوستان خود نامحدود صحبت کنید
تماس های ویدئویی
با همکاران خود گپ ویدیویی را شروع کنید
با دوستانتان ملاقات کنید حتی اگر از هم دور باشید
همگام سازی مخاطبین
هر نوع مخاطبی را اضافه کنید

تصاویری از محیط برنامه :

برنامه ShazzleChat اندروید برنامه ShazzleChat اندروید برنامه ShazzleChat اندروید برنامه ShazzleChat اندروید

5/5 - (1 امتیاز)

دیگر اپلیکشین های پیام رسان

نمایش همه

نظرات کاربران

  • در انتظار تایید ۰
  • تایید شده ۱
نظرات ارسال شده پس از تایید مدیریت نمایان خواهد شد.