دانلود WPSApp Pro v1.6.68 | برنامه تست امنیت شبکه وای فای اندروید

دانلود WPSApp Pro v1.6.68 | برنامه تست امنیت شبکه وای فای اندروید

  • دسته بندی برنامه اندروید
  • نیاز به اینترنت دارد
  • دیتا ندارد
  • آخرین آپدیت 6 ماه پیش
  • نسخه نهایی 1.6.68
  • رده بندی سنی 3+
  • ورژن اندروید 4.1+
  • بازدید 38,716 نفر

WPSApp Pro که نسخه پیشرفته و بدون تبلیغات نرم افزار معروف WPSApp است، با استفاده از پروتکل WPS امنیت شبکه وای فای شما را بررسی می کند. این نرم افزار پولی است و شما برای خرید آن از گوگل پلی باید حدود یک یورو هزینه پرداخت کنید ، اما برای کاربران وبسایت اپس گت ، آخرین نسخه این نرم افزار بدون نیاز به پرداخت هزینه ، تهیه شده است.

این نرم افزار به شما امکان می دهد با استفاده از یک شماره پین ​​8 رقمی به نام WPS که معمولاً در روتر وای فای از قبل تعریف شده است ، به یک شبکه WiFi متصل شوید. لازم است بدانید که پین ​​بسیاری از روترهای شرکت های مختلف شناخته شده است یا روش محاسبه آن در دسترس است. برنامه نیز از همین ضعف امنیتی برای ورود به شبکه روتر استفاده می کند. WPSApp Pro با استفاده از پین هایی که توضیح داده شد، اتصال به شبکه های وایفای در دسترس را امتحان می کند و بررسی می کند آیا آن شبکه آسیب پذیر است یا خیر.

WPSApp چندین الگوریتم شناخته شده برای تولید پین و یا برخی از پین های پیش فرض را پیاده سازی می کند. همچنین پسورد پیش فرض برخی روترها را در اختیار قرار می دهد. با استفاده از روش های گفته شده به شما امکان می دهد رمزهای عبور ذخیره شده دستگاه WiFi را مشاهده کنید. به علاوه دستگاه های متصل به شبکه وای فای شما را اسکن کرده و کیفیت کانال های WiFi را تجزیه و تحلیل می کند.

برنامه WPSApp Pro اندروید

چگونه از برنامه WPSApp Pro استفاده کنیم ؟

استفاده از WPSApp Pro بسیار ساده است. هنگامی که برنامه شبکه های وای فای اطراف شما را اسکن می کند، شبکه هایی با صلیب قرمز مشاهده خواهید کرد ، این شبکه ها ایمن و غیر قابل دسترس هستند، آنها پروتکل WPS را غیرفعال کرده و رمز عبور پیش فرض ناشناخته است.

دستگاههایی که با علامت سوال ظاهر می شوند، هنوز با پروتکل WPS فعال هستند، اما پین ناشناخته دارند. در این حالت برنامه به شما امکان می دهد رایج ترین پسوردها را برای ورود به آنها تست کنید.

سرانجام روترهایی که تیک سبز دارند، به احتمال زیاد آسیب پذیر هستند، پروتکل WPS را فعال کرده و پین ورود نیز مشخص است. همچنین ممکن است WPS روتر غیرفعال باشد ، اما رمزعبور شناخته شده دارد. در این حالت میتوانید به آن شبکه وای فای متصل شوید.

برای اینکه از تمامی قابلیت های این نرم افزار بهره ببرید و پین کدهای ورود به شبکه های وایفای برای شما قابل مشاهده باشد ، لازم است که از اندروید +5.0 استفاده کنید. توجه داشته باشید که همه شبکه ها آسیب پذیر نیستند و بسیاری از شرکت ها سیستم عامل روترهای خود را برای جلوگیری از ورود غیرمجاز اصلاح کرده اند. این نرم افزار را بر روی شبکه خود امتحان کنید و اگر آسیب پذیر بود ، آن را اصلاح کنید. حالت WPS را غیرفعال کرده و گذرواژه قوی تری برای آن تعریف کنید.

برنامه WPSApp تاکنون بیش از 100 میلیون نصب فعال تنها از سرویس گوگل پلی داشته است و امتیاز خوب 4.1 از 5 را نیز از کاربران خود در این سرویس بدست آورده است.

عکس های اپلیکشین

گزارش خرابی لینک

3.3/5 - (77 امتیاز)

دیگر اپلیکشین های ابزارها

نمایش همه

نظرات کاربران

  • در انتظار تایید ۰
  • تایید شده ۸
نظرات ارسال شده پس از تایید مدیریت نمایان خواهد شد.