دانلود Free Ringtones 2020 v1.24 – مجموعه آهنگ های زنگ 2020 برای گوشی اندروید

دانلود Free Ringtones 2020 v1.24 – مجموعه آهنگ های زنگ 2020 برای گوشی اندروید

  • دسته بندی برنامه اندروید
  • نیاز به اینترنت ندارد
  • دیتا ندارد
  • آخرین آپدیت 4 سال پیش
  • بازدید 904 نفر

آیا حوصله‌ی شنیدن همان آهنگ زنگ را هر بار که تماس ورودی یا پیامک یا اعلان دریافت می کنید ، ندارید؟ با برنامه Free Ringtones 2020 ، حالا دیگر لازم نیست نگران شنیدن همان آهنگ زنگ موبایل تکراری باشید. در اینجا ما برنامه آهنگ های زنگ رایگان 2020 جدید را با تعداد زیادی آهنگ زنگ جالب ، پیام های sms و زنگ های اطلاع رسانی به شما ارائه می دهیم. شما هرگز با جدیدترین و جالبترین آهنگ های زنگ ما دیگر حوصله تان سر نخواهد آمد. ما لیست آهنگ ها را به طور مرتب به روز می کنیم تا بتوانید آهنگ های جدید را به صورت رایگان امتحان کنید. این یکی از بهترین برنامه آهنگ های زنگ رایگان است.

چرا از برنامه Free Ringtones 2020 استفاده کنیم ؟ مزیت های برنامه آهنگ های زنگ 2020 چیست ؟

شما می توانید به تمام زنگ ها رایگان گوش دهید و آنها را به عنوان زنگ تلفن همراه برای همه مخاطبین تنظیم کنید یا می توانید به عنوان زنگ برای مخاطب خاص تنظیم کنید یا به عنوان یک زنگ sms یا یک زنگ اعلان تنظیم کنید. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که در فهرست آهنگ های زنگ جستجو کرده و روی دکمه پخش کلیک کرده و از گوش دادن به صدای آن لذت ببرید. اگر آهنگ را دوست دارید ، می توانید آنها را به عنوان زنگ تماس ، زنگ sms یا زنگ اعلان تنظیم کنید. از یک آهنگ زنگ خوب و با کیفیت لذت ببرید.

ما برای اینکه تجربه ای عالی داشته باشید و به بسیاری از آهنگ های زنگ برتر جدید و متفاوت با سایر زنگ های تلفن های همراه با انواع مارک ها را دسترسی پیدا کنید ، این برنامه زنگ های رایگان 2020 را درست کرده ایم. شما با مجموعه آهنگهای زنگ بی نظیر ، پیام های sms ، زنگ های اعلان شگفت زده خواهید شد. شما می توانید با تمام برندهای زنگ تلفن های همراه مانند آیفون ، سامسونگ کهکشان s10 ، نت سامسونگ ، htc one ، oppo ، moto x ، sony xperia ، xiomi و بسیاری از آهنگ های زنگ تلفن همراه با مارک دیگر گوش کنید و استفاده کنید.

شما می توانید تلفن خود را با لیست افسانه ای از زنگ های منتخب ما شخصی سازی کنید که بسیار سرگرم کننده است. دوستان و خانواده خود را تحت تأثیر قرار داده و این آهنگ های زنگ را برای تلفن Android خود بدست آورید و جالبترین آدم اطراف باشید زیرا بهترین برنامه زنگ 2020 را دارید.

آهنگ زنگ جدید بصورت آفلاین کار می کند 100٪ رایگان است و پس از بارگیری برنامه Free Ringtones 2020 ، می توانید بدون اینترنت مورد استفاده قرار دهید.

شما می خواهید از یک آهنگ زنگ کامل استفاده کنید و مانند یک کاربر vip باشید ، پس باید برنامه آهنگ های زنگ رایگان 2020 را نصب کنید. ما بهترین آهنگ های ملودی را دقیقاً برای شما انتخاب کرده ایم. می توانید تلفن خود را با جلوه های صوتی زیبا به عنوان آهنگ زنگ شخصی کنید. ما در این برنامه جلوه های صوتی و صدای ملودی و آهنگ های زنگ محبوب زیادی را داریم.

ما رده های مختلفی از آهنگ های زنگ مانند آهنگ های محبوب ، آهنگ های زنگ حیوانات ، آهنگ های زنگ کودک ، آهنگ های زنگ استاندارد ، آهنگ های زنگ عاشقانه ، آهنگ های زنگ طبیعت و بسیاری موارد دیگر را در برنامه قرار داریم. آهنگ های زنگ رایگان 2020 ، 100٪ رایگان برای استفاده است و می توانید آن را به صورت رایگان از اپس گت بارگیری کنید.

تصاویری از محیط برنامه :

دانلود آهنگ های زنگ رایگان 2020 اندروید دانلود آهنگ های زنگ رایگان 2020 اندروید دانلود آهنگ های زنگ رایگان 2020 اندروید دانلود آهنگ های زنگ رایگان 2020 اندروید

امتیار بدید

دیگر اپلیکشین های ابزارها

نمایش همه

نظرات کاربران

  • در انتظار تایید ۰
  • تایید شده ۰
نظرات ارسال شده پس از تایید مدیریت نمایان خواهد شد.

تا امروز نظری ارسال شده شما اولین نفر باشید.