دانلود nandbox Messenger v1.6.580 – چت تصویری و متنی رایگان اندروید با چند پروفایل

دانلود nandbox Messenger v1.6.580 – چت تصویری و متنی رایگان اندروید با چند پروفایل

  • دسته بندی پیام رسان
  • نیاز به اینترنت ندارد
  • دیتا ندارد
  • آخرین آپدیت 3 سال پیش
  • بازدید 759 نفر

nandbox Messenger را نصب کنید و از داشتن چندین پروفایل به جای یک پروفایل در همان حساب لذت ببرید. بدون ورود به چندین حساب با همان شماره تلفن ، می توانید چهار پروفایل جداگانه به منظور کار ، خانواده ، دوستان و عمومی داشته باشید. این به علاوه کانال های تعاملی اشتراکی نامحدود است. شما می توانید خودتان به گروهی بپیوندید یا آن را ایجاد کنید. همچنین می توانید گروه هایی تا حداکثر 10،000 عضو داشته باشید. و در هر زمان می توانید پیام های ارسالی اشتباه خود را ارسال مجدد یا ویرایش کنید.

فرق مسنجر ناندباکس با بقیه چیست؟

نه تنها گپ زدن! nandbox Messenger از کلیه فعالیت های جامعه و مشاغل کوچک سود می برد. کاربران برنامه از ویژگی ها و امکانات فراوان برنامه بهره مند میشوند. ما به شما قول می دهیم از کلیه موارد مربوط به حریم شخصی ، به اشتراک گذاری رسانه ها در شبکه اجتماعی ، چت بات ها و موارد دیگر به طور کامل بهره مند شوید.

nandbox چه ویژگی های کلیدی دارد؟

چند پروفایل: با nandbox مسنجر ، می توانید خود را آزادانه برای مخاطبین خود معرفی کنید. به خصوص ، هنگام تنظیم تصویر یا وضعیت نمایه شما. nandbox Messenger تنها برنامه پیام رسانی است که از 4 پروفایل مختلف پشتیبانی می کند. شما فقط باید مخاطبین مرتبط را از کتاب آدرس خود گروه بندی کنید. خواه به عنوان خانواده ، دوستان ، کار یا عمومی. هر گروه تصویر نمایه و وضعیتی را که شما در آنجا تنظیم کرده اید مشاهده می کند.

تماس صوتی و تصویری رایگان: در تماس باشید و هرگز اجازه ندهید که فاصله شما را محدود کند. در هر کجا که هستید تماسهای صوتی و تصویری آنلاین را رایگان انجام دهید. nandbox پشتیبان شماست!

کانال های تعاملی: ایجاد شبکه های اجتماعی برای فعالیت های جامعه یا عملیات تجاری. کانال های nandbox می توانند خصوصی یا عمومی باشند ، با مشترکین نامحدود. بنابراین ، می توانید پیام های خود را به مخاطبان انبوه منتقل کنید . مخاطبان شما نیز می توانند بازخورد ارسال کنند. این در کنار سلسله مراتب مدیریتی پشتیبانی شده با گزینه های مختلف در هر کانال قرار دارد.

چت گروهی: گروههایی را تشکیل دهید که حداکثر 10،000 عضو دارند. این مورد علاوه بر اشتراک گذاری رسانه ، مکان و مخاطبین است. همچنین ، کاربران می توانند با اسکن کد QR به گروه های شما بپیوندند. گروه های nandbox دارای چندین امتیاز مدیر ، اعلان های هوشمند و جستجوی داخلی هستند.

کانال ها / گروه ها امتیازات مدیریت: nandbox Messenger تنها برنامه پیام رسانی پشتیبانی کننده از نقش ها ، مدیر و فوق العاده مدیر است. شما می توانید این نقش ها را به افراد خود اختصاص دهید تا نیازهای کانال / گروه شما را برآورده کند. امتیازات قابل کنترل و در عین حال قابل انعطاف در هر کانال / گروه است.

فراخوان و ویرایش پیام: پیام اشتباهی ارسال شده است؟ پیام های ارسالی خود را در هر زمان به یاد بیاورید ، بدون محدودیت. و در صورت داشتن پیام تایپی ، نیازی به یادآوری نیست. می توانید پیام های ارسالی در کانال ها ، گروه ها یا چت های یک به یک را ویرایش و تصحیح کنید.

شبکه اجتماعی گرا: ما به شما یک روش آسان و سریع برای برقراری ارتباط وعده می دهیم. با اسکن کد QR می توانید به گروه ها و کانال ها بپیوندید. به راحتی ، فایلهای رسانه ای ، مخاطبین و مکانها را با آنها به اشتراک بگذارید.

nandbox Messenger Web: چت های خود را با درگاه گپ وب در رایانه خود همگام سازی کنید و به هر مکانی دسترسی پیدا کنید. شما فقط باید به سایت برنامه بروید و با اسکن کد QR وارد سیستم شوید.

برچسب های سفارشی: با به اشتراک گذاشتن برچسب های رسا از nandbox ، جادو در چت های خود ایجاد کنید. شما همچنین می توانید خود را اینگونه بهتر بیان کنید.

برنامه های افزودنی و ربات های گپ: تعداد زیادی از ویژگی ها را در مکالمات خود با برنامه های افزودنی چت و رباتهای موجود اضافه کنید. همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر به صورت آنلاین جستجو کنید.

 چرا nandbox؟

رایگان: nandbox Messenger یک برنامه پیام رسانی و تماس رایگان است. در تمام تلفن های Android کار می کند. همه ویژگی ها از جمله کانال های تعاملی رایگان هستند ، بدون تبلیغات نمایش داده می شود.
سریع: nandbox Messenger فوق العاده سریع است و در تمام تلفن های Android کار می کند. ما سرورهایی داریم که در سرتاسر جهان توزیع شده اند تا در هر نقطه به شما خدمات دهند ، با بالاترین کیفیت.
امنیت: nandbox بهترین اقدامات امنیتی در صنعت را برای محافظت از داده های خود به کار می گیرد. ما از داده های شما در برابر دسترسی خارجی با رمزگذاری کامل تا انتها محافظت می کنیم.
حریم خصوصی: ما هیچ وقت بدون رضایت شما شماره شما را فاش نمی کنیم. ما همچنین به شما اطمینان می دهیم که هرگز بدون تأیید خود در یک گروه یا کانال مشترک نمی شوید.

قابلیت های جدید

– کیفیت بهتر برای تماس های صوتی و تصویری.
– پیشرفت عملکرد.
– رفع اشکالات.

تصاویری از محیط برنامه :

برنامه nandbox Messenger اندروید برنامه nandbox Messenger اندروید برنامه nandbox Messenger اندروید برنامه nandbox Messenger اندروید

امتیار بدید

دیگر اپلیکشین های پیام رسان

نمایش همه

نظرات کاربران

  • در انتظار تایید ۰
  • تایید شده ۰
نظرات ارسال شده پس از تایید مدیریت نمایان خواهد شد.

تا امروز نظری ارسال شده شما اولین نفر باشید.