دانلود برنامه ست 2.3.11 – پرداخت موبایلی سریع, امن و راحت (نسخه اندروید)

دانلود برنامه ست 2.3.11 – پرداخت موبایلی سریع, امن و راحت (نسخه اندروید)

  • دسته بندی مالی
  • نیاز به اینترنت ندارد
  • دیتا ندارد
  • آخرین آپدیت 4 سال پیش
  • بازدید 906 نفر

اپلیکیشن ست یک برنامه معتبر استعلام و پرداخت آنلاین خلافی، قبض، عوارض آزادراهی، بدهی طرح ترافیک و سرویس های متنوع دیگر است که توسط بانک تجارت ارائه شده است.
موضوع پرداخت به عنوان یکی از فعالیت های روزمره کاربران، همیشه با مسائلی همراه بوده که گاهی نگرانی از به خطر انداختن موجودی کارت بانکی، گاهی به همراه نداشتن وجه نقد، گاهی تعدد ابزارهای پرداخت و درگاه های مختلف خرید و گاهی نبود بستری امن و یکپارچه برای انجام فعالیت های پرداخت الکترونیکی. همه این ها در حالی است که در بسیاری از نقاط دنیا، این موضوع با راه اندازی کیف پول الکترونیک آنلاین و استفاده از آن در انواع مختلف پرداخت مرتفع شده است.
با همین نگاه، در توسعه اپلیکیشن ست تلاش شده تا ضمن ارائه خدمات متنوع پرداخت مبتنی بر فناوری های روز دنیا، سادگی استفاده از سرویس نیز تجربه کاربری خوشایندی را برای کاربران به همراه داشته باشد.

خدمات در حال افزایش اپلیکیشن ست :

✤ استعلام و پرداخت قبض
با استفاده از این قابلیت می توانید با ثبت شناسه قبض، بدهی قبض آب، برق، گاز، تلفن را استعلام کرده و پرداخت نمایید.

✤ استعلام و پرداخت خلافی
با استفاده از این قابلیت می توانید با ثبت شماره موجود در بالای بارکد کارت خودرو و یا موتور سیکلت خود، خلافی آن را استعلام کرده و پرداخت نمایید.

✤ خبرخوان
با استفاده از این قابلیت می توانید تصویر صفحه نخست روزنامه های روز کشور را رایگان ببینید و بخوانید.

✤ پرداخت کرایه تاکسی
با استفاده از این قابلیت می توانید با اسکن کردن کد تصویری و یا ثبت کد راننده در تاکسی‌های تحت پوشش فون پی و ریالو ، کرایه تاکسی خود را پرداخت کنید.

✤ استعلام و پرداخت آنلاین عوارض آزادراه
با استفاده از این قابلیت می توانید ضمن ثبت شماره پلاک خودرو یا خودروهای مورد نظر خود در اپلیکیشن، نسبت به خرید عوارض آزادراهی (پیش از سفر) و یا استعلام بدهی و پرداخت عوارض آزادراهی (بعد از سفر) اقدام نمایید.

✤ استعلام و پرداخت بدهی طرح ترافیک تهران
با استفاده از این قابلیت می توانید به راحتی، بدهی های ناشی از عبور در محدوده طرح ترافیک تهران را استعلام و پرداخت نمایید.

✤ خرید شارژ سیم‌کارت و بسته اینترنت
با استفاده از این قابلیت می توانید به راحتی سیم‌کارت خود را شارژ و یا بسته اینترنت خریداری نمایید.

✤ انتقال پول (فرد به فرد)
با استفاده از این قابلیت می توانید به راحتی و تنها با در اختیار داشتن شماره تلفن همراه فرد مورد نظر به وی پول انتقال دهید.

✤  پرداخت وجه خرید
با استفاده از این قابلیت می توانید از طریق فناوری NFC، خوانش کد تصویری و یا درج کد پذیرندگی فروشنده به راحتی و در نهایت امنیت نسبت به پرداخت وجه خرید خود اقدام کنید.

✤ شارژ و استعلام موجودی کارت شهروندی
با استفاده از این قابلیت، قادر خواهید بود بدون نیاز به صرف وقت در مراکز شارژ کارت، ضمن استعلام موجودی کارت خود، نسبت به شارژ آن از طریق کیف پول نیز اقدام کنید.

✤ برگشت وجه به حساب بانکی
با استفاده از این قابلیت، این امکان برای شما فراهم شده است تا در هر زمان ممکن، نسبت به درخواست انتقال موجودی کیف پول سِت به حساب بانکی خود اقدام نمایید. وجه مورد نظر در اولین فرصت و مطابق قوانین بانکی به حساب بانکی شما منتقل خواهد شد.

✤ سایر خدمات کیف پول ست
علاوه بر خدمات فوق، امکان افزایش اعتبار کیف پول از طریق درگاه پرداخت اینترنتی و درگاه پرداخت موبایلی فراهم است و می توانید با استفاده از اطلاعات کارت بانکی خود (و با در اختیار داشتن رمز خرید اینترنتی) به راحتی نسبت به شارژ کیف پول سِت خود اقدام نمایید. علاوه بر این، دریافت گزارش های تراکنش ها بر اساس نوع و تاریخ وقوع تراکنش ها برای شما کاربران گرامی فراهم است.

 

ست | اپلیکیشن پرداخت موبایلی سریع, امن و راحت‎ ست | اپلیکیشن پرداخت موبایلی سریع, امن و راحت‎

امتیار بدید

دیگر اپلیکشین های مالی

نمایش همه

نظرات کاربران

  • در انتظار تایید ۰
  • تایید شده ۰
نظرات ارسال شده پس از تایید مدیریت نمایان خواهد شد.

تا امروز نظری ارسال شده شما اولین نفر باشید.