دانلود 1.0.1 ZoidPay – اپلیکیشن کیف پول دیجیتالی اندروید

دانلود 1.0.1 ZoidPay – اپلیکیشن کیف پول دیجیتالی اندروید

  • دسته بندی مالی
  • نیاز به اینترنت ندارد
  • دیتا ندارد
  • آخرین آپدیت 3 سال پیش
  • بازدید 571 نفر

ZoidPay یک کیف پول دیجیتالی است که برای ارائه یک تجربه کامل پرداخت رمزنگاری شده طراحی شده است.

کیف پول ZoidPay که در TomoChain ساخته شده است ، به شما امکان می دهد رمزنگاری خود را در داخل برنامه ارسال ، دریافت و ذخیره کنید.

ویژگی های کیف پول ZoidPay :

چند ارزی

کیف پول ZoidPay از رمز TRC21 ZPAY بومی خود پشتیبانی می کند ، در حالی که پشتیبانی از چند ارز را نیز امکان پذیر می کند. به شما امکان می دهد به بلاکچین Ethereum بروید و از نشانه های ERC20 استفاده کنید.

تجربه یکپارچه

کیف پول ZoidPay برای همه طراحی شده است:

– اگر تازه وارد رمزنگاری هستید ، کیف پول ZoidPay برای شروع کار با اقتصاد رمزنگاری بسیار مناسب است ، زیرا برای انجام معاملات به هیچ وجه لازم نیست برنامه را ترک کنید. همه چیز برای استفاده ساده و بصری است.

– اگر فرد حرفه ای هستید ، خوشحال خواهید شد که جدیدترین اطلاعات در زمینه ادغام DeFi ، DEX و قابلیت های staking (ZPAY Token) را در سرویس خود در داخل برنامه پیدا می کنید.

معاملات سریع و امن

ارسال پول برای دوستان و خانواده باید به آسانی ارسال ایمیل یا پیام متنی باشد. نه تنها کیف پول ZoidPay به شما امکان می دهد فقط با چند ضربه این کار را انجام دهید ، بلکه ویژگی Request به طور بالقوه دگرگون کننده است ، زیرا بازرگانان را قادر می سازد تا در عرض چند دقیقه و نه ماه ها به اقتصاد رمزنگاری بپیوندند.

mPOS (POS موبایل)

ویژگی Request ، تلفن هوشمند شما را به یک POS موبایل (mPOS) درجا تبدیل می کند و به شما امکان می دهد از مشتریانی که می خواهند با رمزنگاری هزینه کنند ، هزینه هایی را از شما دریافت کند.

کارت رمزنگاری

ارسال و دریافت پرداخت باید ساده ، سریع و موثر باشد. از این رو ، کارت رمزنگاری ZoidPay نقل و انتقالات نظیر به نظیر و پرداختهای درون فروشگاهی را به آسانی پرداخت با کارت نقدی عادی آسان می کند.

تصاویری از محیط برنامه :

برنامه ZoidPay اندروید برنامه ZoidPay اندروید برنامه ZoidPay اندروید برنامه ZoidPay اندروید

امتیار بدید

دیگر اپلیکشین های مالی

نمایش همه

نظرات کاربران

  • در انتظار تایید ۰
  • تایید شده ۰
نظرات ارسال شده پس از تایید مدیریت نمایان خواهد شد.

تا امروز نظری ارسال شده شما اولین نفر باشید.